Podczas Krajowych Dni Ziemniaka w Lęborku obiecaliśmy Państwu nowy projekt dedykowany dla producentów ziemniaka. Szybko przeszliśmy od koncepcji do ciężkiej pracy i stworzyliśmy prostą innowacyjną ofertę, w której polscy rolnicy powierzają swoje plony profesjonalistom.

UPL Crop Service

Zamówienie usługi online + produkt Argos = REALIZACJA

Udowadniamy w ten sposób, że zależy nam na kompleksowej współpracy z rolnikami oraz oferowaniu rozwiązań i technologii, które wpisują się w nowoczesny model prowadzenia biznesu. Już w pierwszym miesiącu działania Crop Service zamgławiliśmy kilkadziesiąt tysięcy ton ziemniaka w całej Polsce.

Jak to działa w praktyce?

Wystarczy na stronie www.uplcropservice.pl zamówić usługę Crop Service wraz z produktem Argos, a my zajmiemy się resztą.

UPL Crop Service 2021 w przechowalni. Ziemniaki w pryzmie, skrzynio palety, śluza wentylacji z kanałami.

Oferta opiera się na pomarańczowej sile zwalczającej kiełki, czyli produkcie Argos. Olejek pomarańczowy to naturalna substancja aktywna, która działa kontaktowo i dlatego nie znajdziemy pozostałości Argos w ziemniaku. Jest to niezwykle ważne w perspektywie wysokich wymagań konsumenta oraz wieloletniej strategii „Od Pola do Stołu” zakładającej produkcję zdrowej żywności. Argos nie posiada również okresu karencji, co pozwala łatwiej zarządzać prawie 8 milionową produkcją ziemniaka w Polsce i w znakomitym stopniu ułatwia złożoną logistykę i natychmiastowy dostęp do plonu ziemniaka z przechowalni.

Kiełki przed aplikacją środka Argos  oraz 7 dni po zabiegu.

Crop Service – ochrona plonów ziemniaka, to nie tylko produkt do hamowania kiełkowania w przechowalni, ale przede wszystkim złożony proces precyzyjnej aplikacji przy użyciu profesjonalnego sprzętu do zamgławiania.

Nagrzewnice do zamgławiania przechowalni na gorąco – CROP FOG, Synofog 2h

Serwisanci Crop Service używają nagrzewnic na gorąco, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i eliminują ryzyko samozapłonu w przechowalni. Urządzenia CROP FOG oraz Synofog generują mgłę o najwyższej jakości, odpowiedniej strukturze i lotności, a w rezultacie jej przenikanie przez pryzmę ziemniaka lub skrzynio palety. Kluczowa w osiągnięciu wysokiej skuteczności jest również optymalna wentylacja wewnątrz przechowalni w trakcie zabiegu.

 Strumień mgły produkowany przez urządzeni Crop Fog. Mgła w przechowalni przy włączonej wentylacji

Doświadczeni i wykwalifikowani serwisanci zadbają o każdy szczegół – również o cały proces przygotowania do zamgławiania (wentylacja przed zabiegiem, stężenie CO2, miejsce wprowadzenia preparatu do przechowalni). Po zabiegu pozostaje tylko zadbać o szczelne zamknięcie magazynu przez następne 48 godzin, po których można włączyć wentylację zewnętrzną.

Pomiar przepływu powietrza w pryzmie w m/s, sprawdzenie kanałów wentylacyjnych

Artykuł UPL Polska

Czytaj także:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

©2022. UPL Crop Service. All Rights Reserved.

error: Content is protected !!