Nowy sezon przechowalniczy w UPL Crop Service rozpoczęliśmy już we wrześniu podczas pierwszych aplikacji wykonanych w centrum kraju. Od początku bieżącego sezonu wykonaliśmy wiele usług na terenie całej Polski, zapewniając producentom ziemniaków gwarancję kontroli kiełkowania. 

Fot. 1. Synofog 2H urządzenie, które służy do aplikacji ARGOS.

Fot. 2 i 3. Ziemniaki w przechowalni przed aplikacją ARGOS.

W nowym sezonie oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, a nasze 3 wyspecjalizowane ekipy wykonawców dotrą do Państwa zrealizować usługę zamgławiania. Nasi wykonawcy mają do dyspozycji wysoce specjalistyczne urządzenia do zamgławiania na zimno oraz na gorąco, które są dobrane do wielkości magazynu i jego architektury. Podczas całego procesu mogą Państwo liczyć na wsparcie zespołu Crop Service, który pomoże przeprowadzić analizę przechowalni przed aplikacją oraz również wyda rekomendacje przed i po zabiegu aplikacji ARGOS.

Usługi zamgławiania ziemniaków wykonywane są w przechowalniach, której zawierają od kilkuset ton ziemniaków do kilku tysięcy, niezależnie czy są przechowywane na pryzmie, czy w skrzyniopaletach.

Fot. 4. ARGOS w postaci mgły podczas aplikacji w przechowalni.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą aplikacji skontaktuj się z naszym zespołem już dziś!

Masz pytania odnośnie usług lub produktów?

Skontaktuj się z nami

Czytaj także:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

©2022. UPL Crop Service. All Rights Reserved.

error: Content is protected !!