Koniec roku to czas podsumowań, a jaki był rok 2023 w UPL Crop Service?

Był to kolejny rok i sezon, w którym mogliśmy dla Państwa wykonywać usługi związane z pozbiorczą ochroną jabłek, gruszek, czy ziemniaków.

W tym roku oferowaliśmy Państwu w zależności od upraw nasze 2 rozwiązania w ochronie zebranych plonów podczas przechowywania.

  • Dla producentów jabłek i gruszekDECCOPYR-POT

DECCOPYR-POT to rozwiązanie, które stosujemy po zbiorach owoców, bezpośrednio w komorach przechowalniczych. Dodatkową zaletą produktu jest unikalna formulacja pirymetanilu oraz dostępność wraz z usługą aplikacji. Celem zastosowania jest zabezpieczenie owoców przed rozwojem chorób przechowalniczych podczas długiego przechowywania. Nasze usługi realizowane są na terenie całego kraju.

 

  • Dla producentów ziemniakówARGOS

ARGOS to biorozwiązanie, które stosujemy podczas kiełkowania ziemniaków w trakcie ich przechowywania. Zaletą produktu jest substancja czynna pochodzenia naturalnego – olejek pomarańczowy, dzięki czemu środek jest bez okresu karencji i bez pozostałości. Co zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i wybór UPL Crop Service!

Szanowni Klienci z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam

zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie,

wysokich plonów

oraz

szczęśliwego Nowego Roku 2024!

Masz pytania odnośnie usług lub produktów?

Skontaktuj się z nami

Czytaj także:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

©2022. UPL Crop Service. All Rights Reserved.

error: Content is protected !!