Filozofią UPL jest być blisko rolników, tak żeby mogli produkować tanią, zdrową żywność i oferta Crop Service idealnie wpisuje się w tę filozofie. Jesteśmy blisko rolnika, dostarczamy produkty, dostarczamy rozwiązania, usługę, pilnujemy całego łańcucha tak, żeby można było wyprodukować tanio, zdrowo i jakościowo dobrze.

– mówi Adam Słowiński, Prezes Zarządu UPL Polska.

Gdy zaczęliśmy pracę nad stworzeniem zespołu Crop Service i stworzeniem w ogóle nowego business unit jakim jest sprzedaż usług. Wiedzieliśmy, że kluczem do ewentualnego sukcesu będą ludzie. W związku z tym zdecydowaliśmy się zaprosić do prac grupy projektowej tylko i wyłącznie pracowników firmy UPL. Chcieliśmy, aby cała firma mówiła jednym głosem. W zespole projektowym pracowali nie tylko przedstawiciele biznesu, sprzedaży, marketingu, którzy na co dzień mają do czynienia z klientami, ale również przedstawiciele zespołu księgowości, finansów, logistyki, obsługi klienta czy rejestracji.

Od momentu rozpoczęcia prac przez grupę projektową do momentu wystawienia pierwszej faktury za usługi minęło mniej niż pół roku. Przez ten okres udało nam się stworzyć platformę „www”, która służy do składania zamówień przez rolników. […] Stworzyliśmy i ustabilizowaliśmy zespół Crop Service, którego szefem w ramach awansu wewnętrznego został Wojciech Biniek – wieloletni pracownik firmy UPL.

– informuje Michał Barszczak, Dyrektor Finansowy w UPL Polska.

 

Dział UPL Crop Service to przede wszystkim profesjonalne usługi, bardzo mocno skoncentrowane na działalności postharvest, szczególnie usługi kierowane dla sadowników oraz dla producentów zajmujących się uprawą ziemniaka i przechowywaniem wyprodukowanego surowca.

Nasze ekipy oprócz tego, że bezpośrednio są zaangażowane w wykonywanie danej usługi, to przede wszystkim są bezpośrednim wsparciem dla naszych klientów. Wspomagają system podejmowania decyzji, ale także ich doświadczenie, umiejętności i sama dbałość o przeprowadzenie np. procesu zamgławiania pomieszczeń, w których znajdują się ziemniaki jest bardzo wysoko oceniana przez naszych klientów. […] Przy aplikacji naszych środków używamy bardzo zaawansowanych technologii, mam tu na myśli urządzenia np. […] typu Synofog 2H, które służą do aplikacji środka ARGOS.

Aby zamówić usługę wystarczy odwiedzić stronę www.uplcropservice.pl – jest to profesjonalna platforma do zamawiania usług. Sam proces jest bardzo prosty, zajmuje kilka minut. Dzięki takiemu zamówieniu nasze ekipy, które bezpośrednio świadczą usługi na gospodarstwach […] są w stanie już być aktywni i świadczyć tę usługę następnego dnia.

W najbliższym czasie planujemy także stworzyć aplikację mobilną na telefon do zamawiania usług. Dzięki temu możliwość zamówienia usługi będzie szybsza. 

– zaznacza Wojciech Biniek, Crop Service Manager.

 

Myślę, że główną korzyścią dla klienta, który korzysta z usług Crop Service to jest jakość, jakość i jeszcze raz jakość.

– dodaje Michał Barszczak, Dyrektor Finansowy w UPL Polska.

Czytaj także:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

©2022. UPL Crop Service. All Rights Reserved.

error: Content is protected !!