W ofercie firmy UPL Polska pojawił się nowy fungicyd – DeccoPyr Pot, przeznaczony do pozbiorczej ochrony jabłek i gruszek, oferowany wyłącznie w usłudze Crop Service. Jak wygląda proces zamawiania usługi aplikacji tego preparatu? – wyjaśnia Wojciech Binek, Crop Service Menadżer w firmie UPL Polska.

Produkt DeccoPyr-Pot to innowacyjne rozwiązanie, dedykowane dla producentów owoców – jabłek oraz gruszek. Produkt jest oferowany w 100 proc. w usłudze Crop Service, tzn. klienci – sadownicy, producenci owoców nie otrzymają tego produktu bezpośrednio w sprzedaży a za pośrednictwem usługi – mówi.

– W firmie UPL została uruchomiona platforma online do zamawiania usługi aplikacji DeccoPyr-Pot. W skrócie wygląda to tak, że nasz klient chcąc zamówić usługę, musi się zalogować na stronę uplcropservice.pl, a następnie w bardzo prosty sposób zamawia usługę, która będzie już bezpośrednio świadczona przez serwis naszych techników bezpośrednio w gospodarstwie sadowniczym – wyjaśnia Wojciech Binek

CZYTAJ CAŁOŚĆ / źródło: portal www.sadyogrody.pl

Czytaj także:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

©2022. UPL Crop Service. All Rights Reserved.

error: Content is protected !!